Finalne utakmice općinskog odbojkaškog takmičenja u ponedjeljak

U ponedjeljak, 10. marta 2014. godine u fiskulturnoj sali FIS-a (Mis Irbina 10) na rasporedu su finalne utakmice odbojkaškog takmičenja za dječake i djevojčice, koje organizuje Općina Centar za učenike 11 osnovnih škola sa Centra.
Finalne utakmice općinskog odbojkaškog takmičenja u ponedjeljak

 Učenice tri osnovne škole: „Alija Nametak“, Katoličkog školskog centra i „Silvije Strahimir Kranjčević“, koje su se tokom takmičenja uspjele plasirati u finale igraju od deset sati.

 

Nakon ovoga u istoj sali FIS-a od 12 sati su na rasporedu finalne utakmice učenika osnovnih škola: „Isak Samokovlija“, „Musa Ćazim Ćatić“ i „Alija Nametak“.

 

Na kraju takmičenja ekipama će biti dodijeljene medalje, a za škole učesnice takmičenja diplome. Planirane su i nagrade za nastavnike tjelesnog odgoja za tri prvoplasirane škole.

26.06.2026.
PROJEKAT FINANSIRA OPĆINA CENTAR
Započeli radovi na sanaciji stepeništa i platoa u Ulici Alipašina
26.06.2026.
EVROPSKA KUĆA KULTURE I NACIONALNIH MANJNA
U utorak umjetnička izložba i promocija knjige autorice Dževe Avdić
26.06.2026.
SLUŽBA ZA CIVILNU ZAŠTITU OPĆINE CENTAR
Izdato narandžasto upozorenje zbog visokih temperatura zraka
Više vijesti