Učenici OŠ ''Nafija Sarajlić'' najbolji u malom nogometu

Povodom obilježavanja Dana Općine Centar, na igralištu FIS-a 6. maja 2014. godine održano je finale malonogometnog turnira 11 osnovnih škola koji se svake godine održava pod pokroviteljstvom Općine Centar.
Učenici OŠ ''Nafija Sarajlić'' najbolji u malom nogometu

Titulu najbolje malonogometne ekipe osvojili su učenici OŠ ''Nafija Sarajlić'' koji su u finalu pobijedili svoje vršnjake iz OŠ ''Alija Nametak'' rezultatom 4:1. Treće mjesto osvojila je ekipa Katoličkog školskog centra koji su rezultatom 5:4 savladali ekipu iz OŠ ''Musa Ćazim Ćatić''.

 

Najuspješnijim takmičarima Šaćir Ćustović, nastavnik OŠ ''Alija Nametak'' uručio je medalje, a školama diplome za plasman ekipa. 

26.06.2026.
PROJEKAT FINANSIRA OPĆINA CENTAR
Započeli radovi na sanaciji stepeništa i platoa u Ulici Alipašina
26.06.2026.
EVROPSKA KUĆA KULTURE I NACIONALNIH MANJNA
U utorak umjetnička izložba i promocija knjige autorice Dževe Avdić
26.06.2026.
SLUŽBA ZA CIVILNU ZAŠTITU OPĆINE CENTAR
Izdato narandžasto upozorenje zbog visokih temperatura zraka
Više vijesti