Isović i Mandić katoličkim vjernicima čestitali Božić

U povodu nastupajućeg velikog katoličkog blagdana Božića, predsjedavajući Općinskog vijeća Benjamin Isović i načelnik Općine Centar Sarajevo Srđan Mandić uputili su svim katoličkim vjernicima u Bosni i Hercegovini iskrene i srdačne čestitke sa željama da dane blagdana provedu u dobrom zdravlju i radosti, sa vjerom i nadom u bolju zajedničku budućnost.
Isović i Mandić katoličkim vjernicima čestitali Božić

- Neka Vam blagdanski dani donesu obilje ispunjeno srećom, ljubavlju, radošću, vjerom i nadom u bolje sutra u zajedništvu uz međusobno poštovanje, uvažavanje, razumijevanje i toleranciju, stoji u Božićnoj čestitki.

23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
23.06.2026.
„PRAVA DJETETA – NAŠA ZAJEDNIČKA ODGOVORNOST“
Općini Centar uručena zahvalnica za podršku
Više vijesti