15. godišnjica Udruženja logoraša općina Centar i Stari Grad

Udruženje logoraša općina Stari Grad i Centar je 19. juna 2012. godine kod spomen-obilježja koji se nalazi ispred Javne ustanove Psihijatrijske bolnice Jagomir (Nahorevska 248) svečano obilježilo 15 godina od svog osnivanja

Tom prilikom su dodijeljene zahvalnice za angažman i podršku radu Udruženja logoraša općina Centar i Stari Grad kao i za doprinos da se sačuva istina od zaborava.

Iz Općine Centar zahvalnice su dobili: načelnik Dževad Bećirević, predsjedavajući Općinskog vijeća Slaven Kovačević, vijećnici Suvad Kerla i Velija Katica te pomoćnici načelnika Hamza Đulaga, Adil Katica i Fahrudin Kurtović.

U ime Općine Centar prisutnima se obratio Slaven Kovačević, predsjedavajući Vijeća i iskazao uvjerenje da će Općina i dalje pomagati Udruženju logoraša kako se počinjeni zločini nikad ne bi ponovili i zaboravili.

Sredstva u iznosu od 2.000 KM za pomoć u organizaciji obilježavanja Dana logoraša općina Centar i Stari Grad obezbijedila je središnja sarajevska općina iz svog budžeta za 2012. godinu.

24.06.2026.
MJESNA ZAJEDNICA „BREKA“
U toku radovi na sanaciji stepeništa
24.06.2026.
UTVRĐIVANJE PRIORITETA ZA FINANSIRANJE IZ OPĆINSKOG BUDŽETA
Poziv za dostavu prijedloga komunalnih projekata za Nacrt budžeta Općine Centar
23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
Više vijesti