OŠ ''Musa Ćazim Ćatić'' osvojila prvo mjesto u malom nogometu

Povodom obilježavanja Dana Općine Centar, održano je na igralištu FIS-a 6. maja 2013. godine finale malonogometnog turnira 11 osnovnih škola kojeg svake godine organizira Općina Centar.
OŠ ''Musa Ćazim Ćatić'' osvojila prvo mjesto u malom nogometu

Titulu najbolje malonogometne ekipe osvojili su učenici OŠ “Musa Ćazim Ćatić“ koji su u finalu pobijedili svoje vršnjake iz OŠ “Alija Nametak“ rezultatom 3:1. Na trećoj poziciji plasirali su se učenici OŠ “Safet-beg Bašagić“ koji su rezultatom 3:0 savladali suparničku ekipu iz OŠ “Vladislav Skarić“.

Na kraju takmičenja najuspješnijim nogometašima uručene su medalje, a školama diplome za plasman ekipa. Općina Centar je novčano nagradila i nastavnike koji su vodili najbolje malonogometne ekipe.

23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
23.06.2026.
„PRAVA DJETETA – NAŠA ZAJEDNIČKA ODGOVORNOST“
Općini Centar uručena zahvalnica za podršku
Više vijesti