(FOTO) Nastavak radova na uređenju Merhemića trga

Radovi na platou Merhemića trga kojima je predviđena izgradnja fontane, postavljanje betonskih klupa, te zasada osam stabala breze, a koji su započeli 1. juna tekuće godine, odvijaju se prema predviđenim rokovima.
(FOTO) Nastavak radova na uređenju Merhemića trga

Prema riječima šefa gradilišta iz firme “Bosman” Salke Osmankovića, prva faza radova privedena je kraju, a što se odnosi na uklanjanje pločnika sa platoa.

 

-Skidanje pločnika i uklanjanje betonske podloge je privedeno kraju. Naredni korak je priprema terena za izvođenje radova na stepeništu i rampi, te široki otkop na platou, rekao je Osmanković, te dodao da se izvršenje ovih radova očekuje u najkraćem roku. 

 

Općina Centar za ovaj projekat iz budžeta izdvojila je 286.222 KM, a izvršenje radova očekuje se u roku od 35 dana.

11.07.2025.
U BUDŽETU OBEZBIJEĐEN IZNOS OD 50.000 KM
Objavljena preliminarna rang lista kandidata za sportske stipendije
11.07.2025.
OPĆINA CENTAR SUFINANSIRA PROJEKAT SA 63.164 KM
Načelnik Mandić potpisao ugovore za sufinansiranje energetske efikasnosti
Više vijesti