Članovi centra za zdravo starenje pjesmom obilježili Međunarodni dan starijih osoba

Povodom Međunarodnog dana starijih osoba Udruženje „Zdravo živi/sretno stari“ koje upravlja Centrom za zdravo starenje (Ulica Patriotske lige 35), organizovalo je druženje članova.

Skupština Ujedinjenih naroda (UN) 14. decembra 1990. godine uspostavila je 1. oktobar kao Međunarodni dan starijih osoba, što je zapisano i u Rezoluciji UN-a.

U ime Općine Centar druženju članova su prisustvovali Sejad Đozo, predsjedavajući Općinskog vijeća, te vijećnici Velija Katica i Mehmed Muharemović.

- Vi ste ostavili snažan pečat i ugradili se u temelje današnje domovine i na tome vam zahvaljujemo. Mi u Općini Centar ćemo nastaviti razvijati projekte i aktivnosti koji će vaš, ali i živote svih ostalih sugrađana učiniti mnogo boljim. Želim vam dobro zdravlje i da godine koje dolaze provedete u sreći i blagostanju sa svojim porodicama i prijateljima, poručio je predsjedavajući Đozo prisutnim članovima.

11.08.2025.
OPĆINA CENTAR IZDVOJILA 175.965 KM
Napreduju radovi na sanaciji dijela Ulice Patriotske lige
11.08.2025.
KJU „PORODIČNO SAVJETOVALIŠTE“
Općina Centar finansira projekat teatarske predstave
08.08.2025.
IZ OPĆINSKOG BUDŽETA IZDVOJENO 10.000 KM
Nastavak podrške Dječijem domu na Bjelavama
Više vijesti