Mandić i Isović čestitali Dana nezavisnosti BiH

Načelnik Općine Centar Srđan Mandić i predsjedavajući Općinskog vijeća Benjamin Isović uputili su građanima i građankama BiH čestitku u povodu 1. marta, Dana nezavisnosti BiH.
Mandić i Isović čestitali Dana nezavisnosti BiH

-Dan kada su se građani i građanke Bosne i Hercegovine svih nacionalnosti, na referendumu, odlučili za nezavisnu, samostalnu i cjelovitu BiH, državu ravnopravnih naroda i građana, jedan je od najznačajnijih u historiji naše domovine. Na ovaj dan je Bosna i Hercegovina, izraženom voljom većine svojih građana, postala nezavisna i suverena država, a odmah nakon toga i država članica organizacije Ujedinjenih naroda. Vjerujem da će nesebičan i odgovoran rad svih institucija našeg društva donijeti ostvarenje zajedničkog cilja – da svi građani i građanke u svakom dijelu naše zemlje žive životom dostojnim čovjeka. Svim građanima i građankama čestitam 1. mart, Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine, stoji u čestitki načelnika Mandića.

26.06.2026.
PROJEKAT FINANSIRA OPĆINA CENTAR
Započeli radovi na sanaciji stepeništa i platoa u Ulici Alipašina
26.06.2026.
EVROPSKA KUĆA KULTURE I NACIONALNIH MANJNA
U utorak umjetnička izložba i promocija knjige autorice Dževe Avdić
26.06.2026.
SLUŽBA ZA CIVILNU ZAŠTITU OPĆINE CENTAR
Izdato narandžasto upozorenje zbog visokih temperatura zraka
Više vijesti