OŠ ''Musa Ćazim Ćatić''

Manifestacija ''Veselimo se praznicima'' u OŠ ''Musa Ćazim Ćatić''

Pod nazivom ''Veselimo se praznicima'' održana je u prepunoj sali sarajevskog pozorišta ''SARTR'' (Gabelina 16) 13. decembra 2012. godine tradicionalna kulturno-zabavna manifestacija.

Riječ je o veoma sadržajnom programu kojeg su izveli učenici Osnovne škole ''Musa Ćazim Ćatić'' za mnogobrojnu publiku koja je njihove nastupe ispratila sa velikim oduševljenjem. Đaci su kroz pjesmu, ples, glumu, recitacije i instumentalne izvedbe poslali jedinstvenu poruku koja glasi ''Radujmo se i slavimo sve praznike''.

 

24.06.2026.
MJESNA ZAJEDNICA „BREKA“
U toku radovi na sanaciji stepeništa
24.06.2026.
UTVRĐIVANJE PRIORITETA ZA FINANSIRANJE IZ OPĆINSKOG BUDŽETA
Poziv za dostavu prijedloga komunalnih projekata za Nacrt budžeta Općine Centar
23.06.2026.
VRIJEDNOST RADOVA IZNOSI 664.836,49 KM
Počeli radovi na sanaciji šetnice u Ulici Muhameda Kantardžića
Više vijesti